feature-top

اتاق های مشترک بازرگانی میان کشور ها یک از استراتژیک ترین نقاط مهم برای کسب و کار هر کشور و مملکتی هست. مراکزی که با تمرکز بر ایجاد و حفظ و گسترش روابط اقتصادی با کشور های همسایه و کشور های مقصد برای  محصولات تولیدی در کشور مبدا سیاست گذاری میشوند.
در ایران نیز اتاق های مشترک بازرگانی زیادی حضور دارند من جمله اتاق مشترک با کشور چین، آلمان، سوییس، عراق و... . هرچند ایران با یک سری از کشور ها هنوز هم اتاق بازرگانی مشترک مشخصی ندارد مانند کشور سوریه اما فعالین اقتصادی هیچگاه برای فتح بازار های بین المللی و صادرات خدمات و محصولات خودشان معطل تشکیل این نهاد ها نمیشوند و همواره ارتباط خود را با بازرگانان و واحد های تولیدی و صنعتی کشور های مورد نظرشان حفظ مینماییند.
در این میان اما اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با تیم جدید به رهبری سید حمید حسینی در مقام دبیر کل این اتاق و ریاست آقای آل اسحاق برنامه ای هدفمند را در پیش گرفته که از مهم ترین آنها میتوان به حضور در رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی اشاره کرد. نطقه تاریک و گاهی فراموش شده از نظر سکان داران سایر اتاق های مشترک که شاید از مزایای وجود و حضور چنین جمع هایی پرهیز دارند و یا آن را دون شان خود میدانند. 
این مورد از توجهات اتاق ایران و عراق و توجه ویژه این اتاق به مسائلی همچون کسب و کار های نوپا (استارتاپ ها) و تعریف کمیسیون ارتباطات و فناوری ارتباطات ذیل این مجموعه که تنها کمیسیون آی تی محور اتاق های مشترک میباشد باعث شده که عملکرد این اتاق نزد فعالین بخش خصوصی به خوبی ارزیابی و گزارش شود و اتاق ایران و عراق موفق به کسب نشان طلایی در میان اتاق های مشترک بازرگانی کشور شود.

در ذیل شما همراهان گرامی میتوانید با استفاده از لینک های درج شده از گروه تلگرامی و گروه واتس آپ ایران و عراق بهره مند شوید.
توجه داشته باشید با توجه به فیلتر بودن تلگرام در داخل برای استفاده بهتر حتما از اتصال خودتون به تلگرام مطلع باشید.

1. لینک عضویت در گروه تلگرام اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق
https://t.me/joinchat/BznBP0Nn8PHxj5gZeVZ3_w

2. لینک عضویت در گروه واتس آپ اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق
https://chat.whatsapp.com/J6bbPfLQRmjDNfxLWnGny2

دیدگاه دیگران

محمدمهدی طاری

فعلا نظری ندارم.
0 0

افزودن دیدگاه